Програма «Натуральне яблоко®» – це п’ять передових, резистентних , ліцензійних, столових сортів яблук чеської та німецької селекції, які підходять як для органічного так і  інтегрованого та звичайного вирощування. У рамках цієї програми плодорозсадник ДП «Голланд Плант Україна» виробляє саджанці яблунь  таких сортів: Луна®, Розела®, Оріон®, Ред Топаз®, Сіріус®. Відмінними рисами плодів цих сортів є їх стійкість до хвороб, відмінний смак, хороша лежкість. Резистентність сортів до такого захворювання, як парша, дає можливість виробникам скоротити обсяги внесення засобів захисту рослин.

Переваги вирощування стійких до хвороб сортів.

– Саджанці імунних сортів, які виробляє плодорозсадник ДП «Голланд Плант Україна», надають можливість суттєво підвищити рентабельність саду господарства. Витрати на засоби захисту рослин можна зменшити на 30-50%, що значно знижує собівартість продукції.

– Імунні сорти завдяки своїй стійкості до грибкових захворювань дають можливість досягти хороших результатів садівникам-початківцям, котрі ще не мають великого досвіду роботи з плодовими деревами. Це рішення є надійним і для тих господарств, які не мають в наявності обприскувачів відповідної якості або вирощують яблука на дуже великих площах.

– Імунні сорти є основою органічного садівництва, частка якого в Європі вже досягає 10-15% і невпинно зростає не тільки в Європі, а й в Україні. Таким чином, садівник отримує можливість задовольнити зростаючий попит споживачів на здоровий, якісний продукт з меншою кількістю залишкових хімічних речовин, при цьому істотно підвищивши рентабельність свого виробництва.

 

 

 

Tags:
Поділитися цим: