Парша знову нищить яблуневі сади!

   Парша завдає величезної шкоди та втрат врожаю, хоча існує ефективне вирішення цієї проблеми!

Запрошуємо Вас на відкритий день плодорозсадника ДП Голланд Плант Україна, де Ви отримаєте рішення цієї проблеми!
Цього року парша теж не обійшла виробників яблук в Україні. Дощова погода та різке потепління створили сприятливі умови для сильного ураження грибком парші /Venturia inaequalis/, що завдав значної шкоди у садах.

Парша яблуні є найпоширенішим та найбільш небезпечним грибковим захворюванням яблуні в багатьох аспектах. Захворювання негативно впливає як на розвиток дерев та врожайність, так і на економічну складову діяльності. У цілому світі  вже протягом кількох десятиліть триває активна боротьба з придушенням цього захворювання, проте з року в рік воно завдає шкоди у виробництві яблук,  періодично уражаючи насадження. Близько  40 – 50% всіх витрат на засоби захисту спрямовані виключно на подолання цієї хвороби!

Технологія захисту рослин за допомогою пестицидів є доступною, проте грибок парші зазнає  постійних мутацій і пристосовується вже й до найновіших діючих речовин, поступово набуваючи стійкість до них. Обробка хімікатами та адаптаційна здатність грибка змагаються між собою. На жаль, переможеними з цього змагання вийдуть як виробник так і споживач яблук! Поступово зростаюче використання пестицидів з одного боку спустошує гаманець виробника, з іншого – завдає величезну шкоду довкіллю та здоров’ю споживачів.

Захист пестицидами може бути ефективним тільки при точному прогнозі та швидкому втручанні, проте навіть  за таких обставин це доволі витратно. Сприятливі умови для парші – тепло та волога поверхня листя, висока вологість повітря– за таких умов  є всього кілька годин для того, щоб зупинити або блокувати ураження.

Симптоми, які з’явились, лікувати вже не можливо. У більшості випадків симптоми спостерігаються на листках та плодах. Масляні плями, які з’являються на листках, пізніше стають коричневими, тріскаються та з їх поверхні вітром розноситься безліч грибкових спор, генеруючи нові ураження. Плями, розміром кінчика голки, які з’являються на плоді, швидко ростуть та спотворюють яблука, які стають непридатними для продажу.

Обробка хімічними засобами навіть при максимальній професійній точності не дасть повного захисту, при цьому він є достатньо дорогим.

Рішенням може стати використання стійких до парші сортів, які вже доступні і в Україні завдяки впровадженим інноваціям плодорозсадника ДП Голланд Плант Україна.

Стійкі до парші –резистентні, імунні – сорти генетично не схильні до цієї небезпечної хвороби, тому кількість дорогих хімічних втручань можна зменшити принаймні на половину! В результаті виробники заощаджуючи, отримують гарні врожаї, а споживачі –задоволення від споживання здорових яблук. Діяльність є ще й більш сприятливою для довкілля.

Використовуючи сорти «Натуральне яблуко»®, виробники досягнуть нижчої собівартості та вищого прибутку. Споживач отримає нове та надзвичайно смачне, привабливе яблуко, не уражене паршою. І все це – без шкоди для організму: завдяки використанню меншої кількості циклів обприскування, плоди майже не містять залишкових хімічних речовин.

Тому, українські виробники яблук вже мають просте, розумне та очевидне рішення цієї проблеми! Нові, резистентні сорти програми «Натуральне яблуко»®,  що і є рішенням цієї проблеми, Ви знайдете у плодорозсаднику ДП Голланд Плант Україна, що на Ужгородщині.  

IMG 2332web

Бренд Натуральне яблуко®на даний момент включає 5 сортів: Луна®, Сіріус®, Оріон®, Розела® та Ред Топаз®. Крім цих сортів в розсаднику Вам запропонують і інші резистентні і звичайні сорти яблунь, а також саджанці інших видів плодових – вишня, слива, черешня, груша, абрикос. Всі саджанці відповідають західно європейським стандартам якості.

В Україні саме компанія ДП Голланд Плант Україна внесла ці нові, стійкі до хвороб сорти в державний реєстр сортів, придатних для поширення в Україні і має виключне право на розмноження та реалізацію, тому офіційно придбати саджанці цих сортів можна тільки у них. Усі інші підприємства можуть пропонувати садивний матеріал виключно нелегального розмноження, що означає подальшу юридичну відповідальність як для цього виробника так і для покупця! Вже триває процес проти порушників прав інтелектуальної власності на сорти рослин у зв’язку із  незаконним розмноженням.  Фермери повинні знищити незаконно розмножені насадження, але навіть це не звільняє їх від високих штрафів за незаконне використання сортів.

17. 07. 2014 р. – ПЛОДОРОЗСАДНИК ДП ГОЛЛАНД ПЛАНТ УКРАЇНА проводить ВІДКРИТИЙ ДЕНЬ, в рамках якого крім сортів-новинок буде представлено  і інші сорти яблук та інші види плодових.

Під час заходу  гості матимуть можливість познайомитися з роботою плодорозсадника західноєвропейського рівня, а також з рівнем якості 5-10 гілкових саджанців якості  кніп-баум, кронованих та некронованих саджанців.

Крім цього представлять останню інновацію підщеп, інші сортові новинки, а також ШВЕДСЬКУ ЕНЕРГЕТИЧНУ ВЕРБУ.

Ви зможете послухати презентацію про економічну ефективність нових імунних сортів та про пов’язані з ними технологічні особливості.Також, Ви зможете отримати інформацію про хімічний захист чутливих до парші звичайних сортів яблунь.

Якщо Ви хочете вирішити наявні проблеми, пов’язані з виробництвом яблук …

Якщо бажаєте успішніше вирощувати яблука з меншим ризиком та нижчими затратами…

Якщо відчуваєте відповідальність за навколишнє середовище та здоров’я споживачів …

Приходьте на відкритий день плодорозсадника ДП Голланд Плант Україна, де Ви зможете отримати ключ до майбутнього у сфері виробництва яблук!

Користуючись нагодою висловлюємо Вам свою повагу та чекаємо Вас на нашому заході! Обов’язково пройдіть попередню реєстрацію, та отримайте можливість стати одним з тих, хто отримає подарункові сертифікати плодорозсадника,на загальну суму 400 Євро. Розіграш буде проведено безпосередньо на заході серед попередньо зареєстрованих присутніх.

Реєстрація та більш детальна інформація щодо заходу:

Рената Раті, тел.: +38050-432-01-50

Email: rr@hopu.com.ua

Іштван Сюч, тел.:. +38050-3725574

Е-mail: Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її..u”>is@hopu.com.ua

ДП «Голланд Плант Україна»

Україна, Закарпатська обл, Ужгородський р-н, с. Тарнівці, вул. Концівська, 17

ВЕБ:hopu.com.ua

Поділитися цим: