Все тече, все змінюється…Останнім часом з шаленою швидкістю. Вже не доводиться переконувати нікого в актуальності та перевагах інновацій у садівництві. Рухатись в ногу з часом стало не просто трендом, а необхідністю.
Саме тому, ми ані на хвилину не зупиняємось. ДП «Голланд Плант Україна» розвиває кілька напрямків. Розсадник пропонує садівникам як високоякісні саджанці традиційних сортів яблуні, сливи, груші, черешні, вишні, персика, так і ряд інноваційних, стійких до хвороб сортів плодових культур, активно збільшуючи їх асортимент та обсяги виробництва садивного матеріалу цих сортів.
Останні кілька років робота фахівців плодорозсадника зосереджувалась на розвитку напрямку виробництва саджанців плодових культур стійких до хвороб сортів (їх ще називають імунними або резистентними). Європейські садівники вже визнали значення і переваги імунних сортів у виробництві фруктів, оскільки їх переваги і вигода очевидні. Завдяки «Голланд Плант» в Україні є успішний досвід у впровадженні імунних сортів в садівництві. Всі сорти ліцензійні і внесені до Реєстру сортів рослин України.
Чому саме імунні сорти?

 • Саджанці імунних сортів, які виробляє плодорозсадник ДП «Голланд Плант Україна», надають можливість суттєво підвищити рентабельність саду. Витрати на засоби захисту рослин можна істотно зменшити, що значно знижує собівартість продукції. Ці сорти завдяки своїй резистентності дають можливість досягти хороших результатів також і початківцям садівникам, які ще не мають значного досвіду роботи з плодовими деревами.
 • Імунні сорти є основою органічного садівництва, частка якого в Європі вже досягає 10-15% і постійно зростає. Таким чином, садівник отримує можливість задовольнити зростаючий попит споживачів на здоровий продукт з меншою кількістю залишкових хімічних речовин, при цьому істотно підвищивши рентабельність свого виробництва.
 • Саджанці імунних сортів, які виробляє плодорозсадник ДП «Голланд Плант Україна», створюють безпечну основу для закладки високоякісного, прибуткового саду.
  Що нового відбулось у житті Голланд Планту за останній період часу?
  Добре відомо, що в Україні компанія вже кілька років успішно розвиває ряд інноваційних проектів. Плодорозсадник не стоїть на місці, втілюючи в реальність все нові і нові ідеї і розширюючи можливості українських садівників. Не зупиняючись на досягнутому, компанія постійно розвиває напрямок виробництва саджанців новітніх, перспективних, імунних сортів плодових культур.
  У 2019 році до уваги садівників та виробників представлено одразу кілька нових, надзвичайно цікавих передових сортів-новинок. Сьогодні мова йтиме про супер сорт сливи. Про найновіші сорти яблук та інших плодових Ви дізнаєтесь у наступних номерах журналу, на нашому офіційному сайті, або зателефонувавши нам.
  Отже, у чому ж переваги сорту Топенд Плюс®?
  Ліцензійний, стійкий до хвороб сорт сливи Topend Plus® користується великою популярністю і попитом у всій Європі. Чому варто обрати саме Топенд Плюс?

Плодорозсадник «Голланд Плант» володіє ексклюзивною ліцензією на сорт. Саме тому, Ви гарантовано отримаєте високоякісний, ліцензійний садивний матеріал саме цього сорту і тільки у нас! Сорт внесено в Реєстр сортів України, що гарантує безпеку вирощування та розвитку.
2. Характеристики сорту
Кліматичні умови України є оптимальними для успішного, промислового вирощування сливи, проте її прибуткове виробництво можливе тільки за умови використання відповідних сортів. Які ж основні критерії хорошого сорту сливи? Стійкість до хвороб, ранній вступ у плодоношення, постійні і великі врожаї. Великий і привабливий плід. Ранній або пізній термін дозрівання для того, щоб продавати урожай за максимально вигідними цінами, коли на ринку вони ще / вже високі. Всі ці якості наявні у одного з найбільш популярних у всій Європі – сорту сливи Топенд Плюс®. Він входить в ТОП 10 сортів слив Німеччини. До серії ТОП відносять тільки ті сорти слив, середня маса плодів яких становить 50 і більше грам. Сорт Топенд Плюс® має 65 грам! Тому на даний момент цей сорт має найбільший розмір і масу плода в світі! Але це не єдина перевага даного сорту. Дерево середньоросле, гілки спрямовані стрімко вгору. Плантацію можна планувати з густою посадкою (5х2). Сорт рано вступає в плодоношення і потенціал врожайності надзвичайно високий.
3. Резистентність
Найціннішою характеристикою сорту є його резистентність. Сорт стійкий до вірусу Шарки (Plum pox), іржі та толерантний до моніліозу.
4. Плід.
Топенд Плюс® самозапильний. Плоди великі, покриті восковим нальотом. Смак слив відмінний, з високим вмістом цукру і хорошим співвідношенням фруктових кислот. (Brix 20%, загальна кислота 9,5%). Форма слив традиційна. М’якуш плоду світло-жовтого кольору, соковитий. Кісточка легко відходить від м’якушу. Вага одного плоду в середньому становить 65 грам. Термін дозрівання – кінець вересня.
5. Зберігання та використання
Урожай добре зберігається 4-6 тижнів. Використовують як для споживання в свіжому вигляді так і для виробництва варення і паленки, а також в’ялення.

Якщо Ви плануєте закладати прибуткову плантацію саджанцями слив, використовуючи сортову базу, яка ще довгі роки не втратить свою новизну і комерційну цінність – наші фахівці з радістю дадуть відповідь на всі Ваші запитання! Компанія пропонує своїм партнерам високоякісні саджанці також інших, передових сортів слив, такі як Чачанська Лепотіка, Стенлей, Президент, Блуфрі та інші, а також інші види плодових дерев, переважна частина яких стійкі до хвороб.
Саджанці слив дуже популярні та наявні в обмеженій кількості, тому їх вирощування і продаж здійснюються тільки за попереднім замовленням.
Ви зможете отримати відповіді на всі Ваші питання чи замовити саджанці, зателефонувавши нам за номером тел. +38 050 3726123

Наші саджанці – Ваш успіх!

Tags: , , , , , , , , , , , , , ,
Поділитися цим: